• Informacja dla użytkowników Ultimate 7i WIN oraz Ultimate 8i WIN

  Szanowni Państwo, Uprzejmie informujemy, że modele tabletów Ultimate 7i WIN oraz Ultimate 8i WIN, otrzymały bezpłatną aktualizację do systemu Windows 10.

  Aby przeprowadzić taką aktualizację, niezbędne jest podłączenie do
  urządzenia zewnętrznej pamięci z minimum 9 GB wolnego miejsca (dysk USB
  lub karta microSD). W przypadku, gdyby po przeprowadzonej aktualizacji,
  nie reagował ekran dotykowy urządzenia, należy pobrać z naszej strony
  niezbędne sterowniki:

  Sterownik do ekranu dotykowego dla Windows 10 dla tabletu Ultimate 7i WIN

  Sterownik do ekranu dotykowego dla Windows 10 dla tabletu Ultimate 8i WIN

  i zainstalować je na urządzeniu.

  W tym celu po rozpakowaniu pobranego archiwum, należ wypakować je na dysk komputera, przekopiować na kartę SD lub dysk USB, podłączyć tę pamięć do tabletu, podłączyć mysz do tabletu, i uruchomić na tablecie odpowiedni plik exe. Instalacja zajmuje około 2 sekund, po tej operacji należy uruchomić ponownie tablet.

 • Wszystkie produkty Lark są objęte 2 letnią gwarancją door-to-door!

  Awaria każdego urządzenia to sytuacja nie do pozazdroszczenia. Szczególnie, jeśli dotyczy to urządzenia, które jest naszym narzędziem pracy lub zabawy. Wysłanie uszkodzonego sprzętu do serwisu niesie za sobą sporo uciążliwości, związanych nie tylko z kilkunastodniową rozłąką z urządzeniem, ale również z koniecznością dostarczenia go do sprzedawcy. Oznacza to zazwyczaj stratę czasu i pieniędzy.

  Dlatego w trosce o wygodę klientów Lark podjął decyzję o uproszczeniu całego procesu reklamacyjnego do minimum, dzięki wprowadzaniu przez firmę  procedury reklamacji typu door-to-door. Procedura ta pozwala na zgłoszenie  uszkodzonego sprzętu właściwie bez wychodzenia z domu. Klient informuje serwis o przypuszczalnej usterce za pomocą formularza internetowego, a Lark zatroszczy się dalej o zamówienie kuriera, który bezpłatnie odbierze reklamowane urządzenie. Przesyłka może być oczywiście odebrana z każdego wskazanego przez klienta adresu. Rzecz jasna dotyczy to również adresu, na który ma być wysłany sprzęt po naprawie.

  Wszystkie produkty Lark są objęte 2 letnią gwarancją door-to-door!

  Jak zgłosić usterkę?

  Na początku należy przygotować dokument zakupu i odnaleźć na obudowie urządzenia numer seryjny. Numer ten (w zależności od modelu urządzenia) zazwyczaj znajduje się na tyle lub tylnej klapce urządzenia.

  Po zebraniu niezbędnych danych należy wejść na stronę http://www.lark.com.pl/wsparcie.html i kliknąć na SERWIS, aby zgłosić reklamację.

  Jeżeli po raz pierwszy korzystamy ze zgłoszenia za pomocą serwisu internetowego, najpierw należy się zarejestrować. Rejestracja jest bardzo prosta i wiąże się tylko z koniecznością wypełnienia kilku pól. Po ukończeniu procedury na podany adres zostanie wysłana wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć, dzięki czemu zostanie utworzone nowe konto użytkownika. W kolejnej wiadomości e-mail znajdą Państwo  informację potwierdzającą jego aktywizację. Po aktywacji konta należy zalogować się za pomocą podanych wcześniej danych, a następnie przejść do procedury zgłaszania reklamacji, w której powinien się znaleźć: numer seryjny urządzenia, numer dowodu zakupu oraz szczegółowy opis usterki. Zwracamy uwagę, iż koniecznym elementem procedury jest podanie numeru telefonu. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych informacji zostanie wysłana wiadomość e-mail z numerem zgłoszenia.

  W przeciągu dwóch dni zadzwoni do Państwa nasz konsultant w celu weryfikacji zgłoszenia. W trakcie rozmowy zostaną potwierdzone dane kontaktowe oraz numer zlecenia serwisowego (RMA). Konsultant poinformuje o metodzie przygotowania przesyłki dla kuriera oraz ustali czas i sposób odbioru przesyłki.

  Co dalej?

  Po odebraniu przesyłki kurier dostarczy Państwa sprzęt do naszego autoryzowanego serwisu. Naprawa potrawa maksymalnie do 14 dni roboczych, aczkolwiek w zdecydowanej większości przypadków sprzęt powraca do klienta w ciągu jednego tygodnia. Po zakończeniu naprawy każde urządzenie zostaje poddane testom, potwierdzającym poprawność działania. O każdym etapie procedury reklamacyjnej będą Państwo informowani kolejnymi wiadomościami e-mail.

  Reklamacja door-to-door to najbardziej optymalne rozwiązanie dla klientów. Jest wygodna, nie zabiera zbędnego czasu oraz kosztów, a o każdej zmianie statusu naprawy użytkownik jest natychmiastowo informowany.

 • Lark SmartKid 7

  Lark SmartKid 7 czyli edukacyjno-multimedialny tablet dla najmłodszych

  Już 26 maja w ofercie firmy Lark pojawi się SmartKid 7 - tablet stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych miłośnikach elektroniki. Dzięki zainstalowanym na urządzeniu programom i aplikacjom, dzieci mogą uczyć się poprzez zabawę. Produkt jest rekomendowany przez stację MiniMini+.

  Lark SmartKid 7 to produkt w szczególności dedykowany dzieciom w wieku od 3do 6 lat. Tablet wyposażony jest we wzmocnioną magnezową obudowę zapewniającą ochronę przed wstrząsami i nieoczekiwanymi upadkami.Na tablecie przygotowana jest specjalna mobilna aplikacja dla dzieci z ulubioną bohaterką dzieci – Rybką MiniMini. Dla rodziców przygotowano Edustore zestawienie aplikacji wraz z rekomendacjami, które mają na celu ułatwić wybór tych odpowiednich dla dziecka. Tablet wyposażony jest również w program zapewniający kontrolę rodzicielską -nie tylko nad treściami dostępnymi dla dziecka, ale również limitującą czas spędzony z urządzeniem. Poprzez pulpit chroniony hasłem udostępniamy dziecku aplikacje i strony internetowe, a ustawiony limit czasowy po wyczerpaniu blokuje dostęp do urządzenia monitując o hasło rodzica.

  Dzięki tabletom dzieci już od najmłodszych lat mają dostęp do technologii, z którą będą mieli kontakt przez całe życie. Ważne jest, żeby nasze pociechy oswajały się ze światem urządzeń przenośnych i gadżetów technicznych. Lark SmartKid 7 to multimedialny tablet przyjazny dzieciom. Intensywne kolory, wygodny kształt oraz bardzo dobra jakość wykonania urządzenia zapewnia w pełni bezpieczne użytkowanie, a udostępnione na urządzeniu aplikacje są sprofilowane pod najmłodszych. Dzięki temu każdy maluch bez problemów odnajdzie się w środowisku Android"– mówi Mateusz Gac, Prezes Zarządu Lark Europe Sp. z o.o.

  Lark SmartKid 7 wyposażony jest w 7-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024x600 pikseli. System operacyjny Android 4.2 Jeally Bean jest wspierany przez dwurdzeniowy procesor o częstotliwości takowania 1,2 GHz, 1 GB RAM oraz 4 GB pamięci Flash. Dodatkowymi funkcjonalnościami tej „edukacyjnej zabawki” są czujnik ruchu (g-sensor) oraz port micro USB 2.0. Dzięki wbudowanemu aparatowi fotograficznemu 2 Mpix można robić zdjęcia i nagrywać filmy. Urządzenie standardowo posiada wbudowane programy w systemie Android między innymi: przeglądarka internetowa, program pocztowy, galeria zdjęć czy odtwarzacz multimediów. Osobne profile dla rodzica i dziecka czynią z tego urządzenia tablet dla całej rodziny. SmartKid 7 wspiera popularne formaty multimedialne, a dzięki baterii litowo-polimerowej 3700mAh pozwoli na korzystanie z urządzenia do 6 godzin.

  Ponadto tablet zawiera materiały oraz programy edukacyjne stacji telewizyjnej MiniMini+: „Mini Abecadło”, „Mini Cyferki”, „Mini Kolory”, „Mini Kształty”, wybrane odcinki  autorskich produkcji kanału „Opowieści Kota Śpiocha”, „Detektyw Łodyga”, „Meme i przysłowia” oraz dostęp do Edustore, czyli zbioru edukacyjnych aplikacji.

   „Tablet SmartKid 7 to kolejny produkt, po książeczkach, płytach czy karaoke, spod znaku radosnej Rybki MiniMini. Ikona stacji MiniMini+ stała się najlepszą przyjaciółką maluchów, o czym świadczą badania. W Polsce dorównuje rozpoznawalnością kucykom Pony, a 40% rodziców deklaruje, że to ulubiona postać ich dzieci. Rybka MiniMini, stała się symbolem jakości, ponieważ rekomenduje jedynie bezpieczne i warte polecenia produkty dla dzieci" – mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestylowych i dokumentalnych platformy nc+.

  Lark SmartKid 7, w trzech wersjach kolorystycznych, różowej, niebieskiej oraz żółtej, dostępny będzie w sprzedaży od 26 maja w sieci sklepów EURO RTV AGD. Sugerowana przez producenta cena nie powinna przekroczyć 399zł. Tablet polecany jest przez kanał MiniMini+.

   

   

  O LARK EUROPE

  Marka Lark jest obecna na polskim rynku od 2004 roku i wyróżnia się łącząc wysoką jakość, eleganckie wzornictwo i bogatą funkcjonalność urządzeń z atrakcyjnymi cenami. Obecnie oferta Larka obejmuje urządzenia nawigacyjne GPS, tablety PC, przenośny sprzęt audio i video, odtwarzacze DVD, tunery DVB-T i inne. Dystrybucja odbywa się poprzez niemal wszystkie duże i mniejsze sieci handlowe operujące na terenie naszego kraju, dzięki czemu produkty Lark dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach a także w licznych sklepach internetowych. 

   

 • Evolution i Ultimate - nowe serie tabletów od Larka

  Ultimate i Evolution. 8 calowe urządzenia zostały stworzone z myślą o nieco bardziej wymagających klientach poszukujących wydajnych urządzeń do pracy czy też multimedialnych gadżetów.

  Marka Lark prezentuje pierwsze tablety z nowych serii: Ultimate i Evolution. 8 calowe urządzenia zostały stworzone z myślą o nieco bardziej wymagających klientach poszukujących wydajnych urządzeń do pracy czy też multimedialnych gadżetów . Tablety trafią do sklepów już 30 stycznia.

  Do tej pory w ofercie marki Lark dostępne były tablety linii FreeMe cechujące się podstawowymi funkcjami w atrakcyjnej cenie. Teraz portfolio marki powiększa się o dwie nowe  serie – Evolution i Ultimate. Nowe linie to lepsze parametry, dostosowane do potrzeb bardziej wymagających użytkowników. Evolution i Ultimate wyróżnia zastosowanie matrycy IPS oraz większe pojemności pamięci RAM i FLASH.

  W odpowiedzi na rosnące oczekiwania Klientów postanowiliśmy zróżnicować ofertę naszych tabletów. Do tej pory główną linią były modele FreeMe – sprzęt dla wszystkich zaczynających swoją przygodę z tabletami. Nowe serie czyli Evolution i Ultimate to produkty bardziej zaawansowane technologicznie, na które zapotrzebowanie stale wzrasta. W niedalekiej przyszłości będziemy wprowadzać do naszej oferty również  wersje biznesowe tabletów nowych serii- wyposażone w 3G i GPS.” - powiedział Mateusz Gac – Prezes Lark Europe.

  Lark Ultimate to pod względem parametrów najlepszy tablet dostępny w ofercie marki Lark. Oprócz podstawowych funkcji przeglądania Internetu i zdjęć  daje szerokie możliwości multimedialne. 

  Wydajny procesor Quad Core 1.5 GHz i 2-rdzeniowy układ grafiki 3D PowerVR SGX544 MP2 pozwala na sprawne przetwarzanie obrazu w wysokiej rozdzielczości -  oglądanie filmów w jakości HD, czy granie w zaawansowane graficznie gry. Zaletą jest również rozmiar ekranu – 7,85 cali pozwoli na wygodne korzystanie z tabletu, zachowując niewielkie rozmiary sprzętu. Ekran ma rozdzielczość 1024 x 768 pikseli i wyposażony jest w wysoko kontrastową matrycę IPS(In-Plane Switching), dzięki której obraz pozostaje dobrze widoczny zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. W matrycach IPS kryształy są rozłożone równomiernie, a światło nie jest rozpraszane. Dzięki temu na wyświetlacz można patrzeć pod znacznie większym kątem. Atutem tabletu są również dobre parametry pamięci RAM – 1 GB i Flash - 8 GB.  Wydajna pamięć RAM, to komfort pracy z tabletem, pamięć wewnętrzna Flash zapewnia natomiast szybki dostęp do aplikacji i plików. Połączenie z Internetem uzyskamy dzięki karcie Wi-Fi 802.11 b/g/n. Tablet został wyposażony w wytrzymały akumulator 3800mAh, który zapewnia do 6 godzin pracy - to dość czasu na oglądanie filmów i słuchanie muzyki.

  Pierwszy tablet linii Evolution to tablet dla średniozaawansowanych użytkowników. Sprawdzi się zarówno jako przenośne urządzenie komunikacyjne (maile, media społecznościowe, Internet) jak również odtwarzacz filmów i muzyki. 2-rdzeniowy procesor 1,5GHz zapewnia płynną reakcję tabletu i sprawdza się podczas codziennego korzystania z urządzenia. Moc tabletu jest nieco mniejsza niż przy 4 rdzeniowym Ultimate, ale pozostałe parametry pozostają bez zmian: wysoko kontrastowa matryca IPS, powiększone parametry pamięci, akcelerator 3D i mocna bateria.

   „Poza rozwojem nowych zaawansowanych technologicznie serii tabletów zamierzamy cały czas kontynuować i rozwijać linię FreeMe. Powodem jest ciągle wzrastająca popularność tabletów i tym samym duża ilość nowych  Klientów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z tymi urządzeniami i potrzebują podstawowych parametrów w dobrej cenie. Polacy coraz mądrzej planują zakup sprzętu i zarówno tablety premium jak i te z podstawowymi funkcjami będą znajdować dla siebie nabywców.”– dodaje Mateusz Gac.

  Tablety Ultimate i Evolution trafią do sprzedaży już 30 stycznia i będą dostępne w sklepach Neonet, Carrefour, Auchman, Real, Euro RTV AGD. Ceny modeli to 469 zł dla Evolution X2 8 i 549 zł dla Ultimate X4 8.

   

   

  O LARK EUROPE

  Marka Lark jest obecna na polskim rynku od 2004 roku i wyróżnia się łącząc wysoką jakość, eleganckie wzornictwo i bogatą funkcjonalność urządzeń z atrakcyjnymi cenami. Obecnie oferta Larka obejmuje urządzenia nawigacyjne GPS, tablety PC, przenośny sprzęt audio i video, odtwarzacze DVD, tunery DVB-T i inne. Dystrybucja odbywa się poprzez niemal wszystkie duże i mniejsze sieci handlowe operujące na terenie naszego kraju, dzięki czemu produkty Lark dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach a także w licznych sklepach internetowych. 

   

 • Lifetime

  Lifetime - LarkMap z dożywotnią aktualizacją

  Marka Lark jako pierwszy z polskich producentów do wszystkich nowych modeli nawigacji dodaje mapy Lifetime z bezpłatnym okresem aktualizacji na 5 lat. 

  Chcemy wychodzić naprzeciw wysokim oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego jako pierwszy producent nawigacji w Polsce wprowadzamy urządzenie z mapami, których aktualizacja będzie całkowicie darmowa. Klient otrzymuje nie tylko urządzenie ale zestaw nawigacji i map, czyli kompletny sprzęt, z którego może korzystać i przez okres 5 lat nie martwić się kosztami aktualizacji.” – mówi Mateusz Gac, Prezes Lark Europe.

  LarkMap to ponad 2,7 miliona rzeczywistych punktów adresowych, 500 tysięcy kilometrów dróg i ponad 60 tysięcy miejscowości. Ciekawostką dodaną do urządzenia jest blisko 1800 dźwiękowych komunikatów krajoznawczych opisujących najatrakcyjniejsze miejsca w Polsce i ponad 75 tras wycieczek samochodowych z głosowym przewodnikiem. Do nawigacji Lark głosu użycza Tomasz Knapik. 

 • Nowe tablety Lark już w sprzedaży

  Linia tabletów Lark FreeMe X-series wzbogaciła się o kolejne dwa modele

  Firma Lark wprowadziła do sprzedaży kolejne dwa modele tabletów dwurdzeniowych w linii X-series.

  Lark FreeMe X2 9.0 posiada 9" ekran, dwurdzeniowy procesor 1,2GHz oraz pamięć RAM 1GB

  Pełny opis znajduje się na stronie produktu Lark FreeMe X2 9.0

   

  Lark FreeMe X2 7.0 posiada 7" ekran, dwurdzeniowy procesor 1,2GHz oraz pamięć RAM 1GB.

  Dodatkowym atutem tego urządzania jest szklany front oraz super cienka obudowa, której grubość to zaledwie 8,7mm.

  Pełny opis znajduje się na stronie produktu Lark FreeMe X2 7.0Slim

 • Wiedźmińskie ebooki na czytnikach Lark

  We wspólnej akcji producenta sprzętu elektronicznego Lark Europe oraz spółki CDP.pl z grupy CD PROJEKT do sklepów już wkrótce trafi "wiedźmińska" edycja czytników Lark.

  Klienci, którzy kupią e-czytnik Lark FreeBook oznaczony znakiem promocji będą mogli wybrać dowolny z tomów sagi i ściągnąć go bezpłatnie na swoje urządzenie. Czytniki objęte promocją są dostępne między innymi w sklepach sieci: EURO RTV AGD, Auchan, Carrefour i Komputronik.

  Elektroniczna książka z czytnikiem to doskonały prezent. Dzięki temu urządzeniu można np. wygodnie podróżować z całą swoją biblioteką, która nie zajmuje miejsca ani dużo nie waży. Chcemy promować ten sposób korzystania z naszego sprzętu i zachęcać naszych klientów do poznawania pełnych możliwości wygodnego sprzętu mobilnego” – powiedział prezes zarządu Lark Europe Mateusz Gac.

  Seria opowiadań i powieści „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego, od czasu kiedy w 1986 r. ukazało się pierwsze z nich, zyskała sobie olbrzymią popularność w Polsce i na całym świecie. Książki zostały zekranizowane, a należące do CD PROJEKT studio CD Projekt RED wyprodukowało gry wideo, które stały się światowym przebojem i sprzedały się łącznie w nakładzie 5 mln sztuk. Cyfrowa wersja książek z Wiedźminem zadebiutowała jako ostatnia dzięki spółce CDP.pl, będącej jej wyłącznym dystrybutorem.

  Jestem pewny, że wiedźmińskie ebooki to świetny dodatek do sprzętu Lark, który sprawi klientom dodatkową radość i przysporzy temu kultowemu cyklowi powieści nowych fanów. Sądzę też, że przyjemność jaką da lektura przełoży się na kolejne zakupy w sklepie CDP.pl – tym bardziej, że żeby kupić u nas książkę lub grę nie trzeba nawet wychodzić z domu”– powiedział Dyrektor Zarządzający CDP.pl Michał Gembicki.

  W ofercie cyfrowej dystrybucji CDP.pl znajduje się pięć powieści, tworzących spójną całość, opowiadających o losach Geralta.

  Wiedźmińskie ebooki dostępne są na dwóch modelach czytników: FreeBook 4,3 który wyposażony jest w wyświetlacz 4,3" oraz Lark FreeBook 6.0 wyposażony w wyświetlacz o wielkości 6’’. Oba czytniki korzystają z najnowszych osiągnięć technologii elektronicznego papieru e-Ink Pearl. Zastosowany ekran e-Ink Pearl HD z rozdzielczością 800x600 pikseli zapewnia wysoki współczynnik kontrastu, który umożliwia korzystanie z czytnika w pełnym słońcu, zaś brak podświetlenia sprawia, że nie męczy on wzroku i zapewnia komfort czytania porównywalny z tradycyjnymi książkami. Dodatkowo urządzenia pobierają prąd tylko podczas zmiany strony, przez co bateria wytrzymuje do trzech tygodni pracy bez konieczności ładowania. Wbudowana pamięć o pojemności 2 GB (z możliwością rozszerzenia kartą pamięci microSD) jest w stanie pomieścić ok. 2000 e-booków. Nad płynnością zmiany stron czuwa procesor Allwinner E200. Lark FreeBook 4,3 E Ink i Lark FreeBook 6.0 E Ink to nie tylko czytniki e-booków, ale również urządzenia umożliwiające przeglądanie zdjęć w formatach JPG, BMP i GIF oraz odtwarzanie najpopularniejszych formatów muzyki np. Mp3, WMA i ACC, a także egzotycznych: WAV i OGG. Dla prawdziwym melomanów Lark przygotował możliwość odtwarzania bezstratnego formatu FLAC. Czytniki Lark FreeBook 4.3 i Lark FreeBook 6.0 są wygodne i intuicyjne w obsłudze. Posiadają wbudowane głośniki oraz menu w języku polskim, a super cienka obudowa 6 mm umożliwia obsługę urządzenia jedną ręką.

  O LARK EUROPE

  Marka Lark jest obecna na polskim rynku od 2004 roku i wyróżnia się łącząc wysoką jakość, eleganckie wzornictwo i bogatą funkcjonalność urządzeń z atrakcyjnymi cenami. Obecnie oferta Larka obejmuje urządzenia nawigacyjne GPS, tablety PC, przenośny sprzęt audio i video, odtwarzacze DVD, tunery DVB-T i inne. Dystrybucja odbywa się poprzez niemal wszystkie duże i mniejsze sieci handlowe operujące na terenie naszego kraju, dzięki czemu produkty Lark dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach a także w licznych sklepach internetowych. 

  O Grupie CD PROJEKT:

  Studio CD Projekt RED rozpoczęło produkcję własnych gier w roku 2002. W 2007 r. wydany został światowy hit – Wiedźmin – oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Druga część Wiedźmina, w wersji na komputery PC została wydana 17 maja 2011 roku, a 17 kwietnia 2012 roku gra zadebiutowała w wersji na konsole Xbox 360. Obie gry sprzedały się na całym świecie w ponad 5 mln egzemplarzy. W maju 2012 r. Spółka ogłosiła, że wspólnie z legendą gier RPG, Mikiem Pondsmithem, tworzy światowej klasy grę wideo opartą o świat Cyberpunk®. Pod koniec 2012 r. notowana na GPW spółka zmieniła nazwę na CD PROJEKT, CD Projekt RED pozostaje nazwą studia deweloperskiego. W lutym 2013 r. studio zapowiedziało wydanie gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, która ma trafić do graczy w 2014 r.

  W 2008 roku powstał należący do Grupy CD PROJEKT anglojęzyczny serwis internetowy GOG.com pozwalający na zakup i ściągnięcie przez Internet najlepszych klasycznych gier w wydaniach umożliwiających uruchomienie na najnowszych systemach operacyjnych. Od 2012 r. GOG.com rozszerzył swoją ofertę o nowsze tytuły i premiery niezależnych wydawców. W październiku 2012 r. wprowadził do oferty gry w wersji na komputery Mac.

  CDP.pl (wcześniej CD Projekt) to firma działająca na krajowym rynku zajmująca się od 18 lat wydawaniem i dystrybucją gier komputerowych, a od 2009 r. również filmów na DVD oraz Blu-ray. W październiku 2012 r. Spółka uruchomiła serwis cyfrowej dystrybucji CDP.pl oferujący graczom możliwość zakupu i ściągnięcia przez internet gier komputerowych, ebooków i ekomiksów.

   

   

 • Nawigacja i telewizor w tablecie

  Marka Lark wypuszcza na rynek nowy model tabletu - FreeMe

  Informacja prasowa Warszawa, X sierpnia 2013 r.

  Nawigacja i telewizor w tablecie
  nowy tablet FreeMe od marki Lark

  Marka Lark wypuszcza na rynek nowy model tabletu - FreeMe. 70.55GPS to 7 calowe, wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje nawigacji, kamery samochodowej, a nawet telewizora.

  Tablet FreeMe 70.55GPS oferowany przez markę Lark łączy w sobie funkcje kilku urządzeń w jednym 7” calowym sprzęcie. Jego największym atutem jest wbudowany model GPS i darmowa nawigacja MapaMap oferowana w zestawie oraz modem do odbioru telewizji cyfrowej, który zamienia tablet w przenośny telewizor. Dodatkowo, dzięki uchwytowi samochodowemu, dołączonemu do zestawu oraz tylnej kamerze 2Mpx tablet FreeMe może pełnić funkcje wideorejestratora – popularnej wśród kierowców kamery samochodowej.

  „W dzisiejszych czasach tablety nie służą już tylko do przeglądania stron internetowych. Użytkownicy poszukują połączenia funkcji różnych urządzeń w jednym małym sprzęcie, który zapewni im mobilność i możliwość korzystania z tabletu na co dzień. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom stworzyliśmy wielofunkcyjne urządzenie FreeMe 70.55GPS, które zadowoli najbardziej wymagających Klientów. Jego główną zaletą jest darmowa nawigacja firmy MapaMap, którą zainstalowaliśmy na urządzeniach. Należy podkreślić że nawigacja ta nie potrzebuje do działania żadnego połączenia internetowego, jest to w pełni wersja offline. ” – powiedział prezes zarządu Lark Europe Mateusz Gac

  Tablet FreeMe 70.55GPS to 7 calowy ekran o rozdzielczości 800x480 pikseli z 5 punktowym Multi touch’em działający na systemie operacyjnym Android 4.0. Szybką i płynną reakcję sprzętu zapewnia procesor Telechips 1,2GHz, a zastosowany układ graficzny umożliwia odtwarzanie filmów w jakości 1080p oraz pozwala na uruchomienie większości gier 3D dostępnych w Google Play. FreeMe 70.55GPS posiada możliwość prowadzenia wideorozmów, które zapewnia kamera VGA. Wydajna pamięć 1GB DDR3 zapewniająca komfort pracy z tabletem. Dodatkowo do dyspozycji mamy 8GB pamięci wewnętrznej, które możemy rozszerzyć do 32GB za pomocą karty SD. Tablet łączy się z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi 802.11b/g.

  Producent zakłada, że cena tabletu nie powinna przekroczyć 399PLN

  Najnowszy tablet jest dostępny w sieci sklepów Komputronik, EURO RTV AGD, Auchan, Carrefour,

   

  O LARK EUROPE

  Marka Lark jest obecna na polskim rynku od 2004 roku i wyróżnia się łącząc wysoką jakość, eleganckie wzornictwo i bogatą funkcjonalność urządzeń z atrakcyjnymi cenami. Obecnie oferta Larka obejmuje urządzenia nawigacyjne GPS, tablety PC, przenośny sprzęt audio i video, odtwarzacze DVD, tunery DVB-T i inne. Dystrybucja odbywa się poprzez niemal wszystkie duże i mniejsze sieci handlowe operujące na terenie naszego kraju, dzięki czemu produkty Lark dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach a także w licznych sklepach internetowych. 

  O MapaMap

  MapaMap to precyzyjny system nawigacji GPS dla urządzeń mobilnych systemem Android, Windows oraz iOS (iPhone, iPad). Oprogramowanie MapaMap jest proste w obsłudze, nawiguje „od drzwi do drzwi” oraz zawiera bardzo dokładne cyfrowe mapy Polski specjalnie przygotowane do nawigacji samochodowej, turystycznej i rowerowej. Cyfrowe mapy Polski stosowane w systemach nawigacyjnych MapaMap są opracowywane przez firmę IMAGIS S.A., znanego polskiego producenta map. IMAGIS zajmuje się produkcją map od 1992 roku i dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu oraz stosowaniu własnych pomiarów terenowych, tworzy mapy cechujące się najwyższą wiernością i dokładnością odwzorowania przestrzeni.

   

 • Użytkownicy modelu FreeMe 70.9

  Prosimy o zgłoszenie się w celu wymiany zasilaczy z wbudowanym gniazdem USB

  Szanowni Państwo, uprzejmie prosimy użytkowników modelu FreeMe 70.9, w których zestawie znajdował się zasilacz sieciowy z wbudowanym gniazdem USB, o zgłoszenie się pod adresem e-mail:  [email protected]
  lub telefonicznie pod nr 22 332 33 44 w celu wymiany zasilacza.

  Wymiany zasilacza można również dokonać w siedzibie firmy pod adresem.

  Lark Europe Sp. z o.o.
  ul. Matuszewska 14, bud. D2
  03-876 Warszawa

 • Dobra Marka 2012

  Z przyjemnością informujemy, że nasza firma kolejny raz otrzymała certyfikat Dobra Marka 2012

  Miło nam jest poinformować, że marka Lark została laureatem tytułu „Dobra Marka 2012 – Jakość, Zaufanie, Renoma”

 • Car audio

  Prezentujemy nową linię produktów Car audio