Dla mediów

 • Nawigacje LARK nagrodzone godłem Price Quality

  Marka Lark uhonorowana została tytułem Produktu Optymalnego ? Price Quality w kategorii ?Nawigacje samochodowe?. Wyróżnienie przyznane zostało w oparciu o badania konsumenckie, których respondenci wskazywali produkty, ich zdaniem łączące w sposób optymalny jakość oraz przystępną cenę.

 • Trzy nowe smartfony w ofercie LARKA

  Firma Lark wprowadza na rynek kolejne modele smarfonów. Dwa nowe Cirrusy oraz pierwszy z serii Stratus trafiły do sprzedaży 8 grudnia. Wszystkie łączy nowoczesny wygląd, dobre parametry oraz przystępne ceny. Produkty są do kupienia w sieci Tesco.

 • Tablety Lark z procesorami Intel

  Producent urządzeń mobilnych, firma Lark Europe, rozpoczęła współpracę z jednym z czołowych producentów procesorów, marką Intel. Współpraca ogłoszona została podczas wrześniowych targów Mobility Reseller Days, a pierwsze tablety Larka wyposażone w układy Intela trafią do sprzedaży już w październiku.

  „To kolejny milowy krok w rozwoju marki Lark. Dzięki współpracy z tak uznanym i godnym zaufania Partnerem, będziemy mogli zaoferować naszym Klientom jeszcze lepsze produkty.“ - mówi Mateusz Gac, Prezes Lark Europe S.A.


  Już w październiku na rynek trafią dwa pierwsze tablety Lark z procesorami Intel: Ultimate 7i oraz Evolution 8i. Do końca tego roku producent planuje wprowadzenie kolejnych dwóch: Ultimate 8i i Ultimate 10i 3G z klawiaturą Bluetooth z touchpadem.


  “Cieszymy się niezmiernie, że procesory Intel Atom trafią do tabletów Lark. To bardzo wydajne i jednocześnie energooszczędne układy, które zdążyły zyskać uznanie użytkowników tabletów i specjalistycznej prasy. Aż 4 modele Lark z Intelem oznaczają dodatkowo łatwy i wygodny wybór dla osób poszukujących mobilnego urządzenia bazującego na niezawodnej technologii.” - mówi Artur Długosz, reseller channel manager w Intelu.


  Współpracy obu marek towarzyszą wspólne działania promocyjne. Pierwsze z nich mają miejsce na odbywających się właśnie w Warszawie targach Mobility Reseller Days. Nowe produkty eksponowane są zarówno na stoiskach Lark Europe (nr 61), jak i marki Intel. Dodatkowo Lark jest fundatorem nagród w konkursie zorganizowanym przez firmę Intel z okazji wydarzenia.


  ***


  LARK EUROPE
  Marka LARK jest obecna na polskim rynku od 2004 roku, a jej oferta obejmuje urządzenia nawigacyjne GPS, tablety, smartphone’y, smart audio, przenośny sprzęt audio i video oraz inne. LARK systematycznie poszerza ofertę swoich urządzeń o nowe, ciekawe rozwiązania. Dystrybucja oferty odbywa się poprzez sprzedaż stacjonarną i internetową, a produkty firmy dostępne są w ponad 1400 sklepów w całym kraju, w tym wszystkich wiodących sieciach handlowych.


  INTEL
  Światowy lider w dziedzinie krzemowej innowacji, opracowuje technologie, produkty i inicjatywy, które ulepszają ludzką pracę i życie. To największy na świecie producent układów scalonych oraz twórca mikroprocesorów. Pasją firmy jest tworzenie technologii, które zmieniają świat, co pozwala przesuwać granice innowacji oraz utrzymywać pozycję lidera w technologii półprzewodnikowej.

 • W drogę z urządzeniami mobilnymi LARK

  Nadchodzący czas wyjazdów na Wszystkich Świętych to okazja, aby zaopatrzyć się w praktyczne urządzenia pomagające kierowcom w podróży. W ofercie marki LARK znajdziemy nie tylko nawigacje (tradycyjne oraz wbudowane m.in. w Phablet), ale także coraz popularniejsze w Polsce wideorejestratory.

 • Ultimate 7i - pierwszy tablet Lark z procesorem Intel

  Producent urządzeń mobilnych Lark, wprowadził do sprzedaży nowy model tableta z serii Ultimate, dedykowanej bardziej wymagającym użytkownikom marki. Debiutujący na rynku Ultimate 7i działa na systemie Android i jest pierwszym urządzeniem producenta wyposażonym w procesor Intel Dual Core.

 • Ultimate 8i - kolejny tablet Lark z procesorem Intel

  Producent urządzeń mobilnych Lark, wprowadza do sprzedaży kolejne modele tabletów z serii Ultimate, dedykowanej bardziej wymagającym użytkownikom marki. Tym razem jest to Ultimate 8i, który przeznaczony jest dla pasjonatów systemu Windows. Ultimate 8i, podobnie jak model 7i wyposażony został w procesor Intel Quad Core.

 • Nowy serwis LARK na terenie Polski

  W trosce o wysokie standardy świadczonych usług LARK EUROPE powierzył obsługę serwisową Klientów w Polsce firmie FIXIT S.A.

   

  Więcej

 • Phablet 6.0 z nawigacją on-line NaviExpert

  LARK Phablet 6.0 to urzaądzenie łączące w sobie funkcje smartphone'a oraz tabletu, które teraz, dzięki on-linowej nawigacji, idealnie sprawdzi się również w roli asystenta podróży.

   

  Więcej

 • Cirrus 4.0 - pierwszy smartphone w ofercie LARK Europe

  Producent elektroniki użytkowej LARK Europe poszerzył swoją ofertę o kolejne urządzenie mobilne. Smartphone Cirrus 4.0 posiada m.in. w dwurdzeniowy procesor, system Dual SIM oraz moduł GPS.

   

  Więcej

 • Czytnik książek Freebok 6.1 - idealny (nie tylko) do szkolnej wyprawki

  Jak wynika z badań co trzeci rodzic przygotowując wyprawkę szkolną, kupi swojemu dziecku urządzenie elektroniczne. W ponad połowie przypadków będzie to czytnik e-booków, który będzie wykorzystywany do nauki. Idealną propozycją jest czytnik marki LARK. Freebook 6.1 ma w zestawie ponad 2.200 e-booków, w tym lektury szkolne.

  Idealną propozycją jest czytnik marki LARK. Freebook 6.1 ma w zestawie ponad 2.200 e-booków, w tym lektury szkolne.

  Więcej

 • Power banki Lark - przydatny gadżet

  Rozładowany smartphone, aparat czy tablet może nie tylko popsuć humor, ale i pokrzyżować plany, zwłaszcza wtedy, gdy w pobliżu nie ma gniazdka i kabla do naładowania sprzętu.

  Dlatego warto mieć zawsze przy sobie jeden z power banków marki Lark. Mimo niewielkich gabarytów kryją w sobie wielką moc: naładują większość urządzeń mobilnych, a przy tym są naprawdę ładnym gadżetem i świetnym pomysłem na prezent.

  Więcej